Oferta pracy – pracownik administracyjno-kadrowy

Zatrudnimy pracownika administracyjno-kadrowego

Zatrudnienie – zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

Jednostka – Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe

Miejsce pracy – biuro w Poznaniu ul. Starołęcka 36

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wspieranie dyrektora w zadaniach organizacyjnych i biurowych (sporządzanie dokumentacji, analiz, raportów, a także realizacja zadań publicznych)
  • Rzetelne prowadzenie rejestru dokumentów wychodzących i przychodzących
  • Zbieranie danych, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań
  • Przygotowanie komunikacji do poszczególnych działów stowarzyszenia, oraz do partnerów zewnętrznych
  • Kształtowanie odpowiedniej atmosfery w pracy
  • Wysyłanie oraz odbieranie poczty i przesyłek kurierskich
  • Organizowanie podróży służbowych
  • Zaopatrzenie firmy w materiały biurowe i spożywcze
  • Zlecenie archiwizacji i niszczenia dokumentów
  • Prowadzenie całości spraw kadrowo-osobowych

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane administracyjne
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność, komunikatywność, umiejętność sprawnego podejmowania decyzji, a także umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialności za powierzone obowiązki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do końca października br., na adres e-mail: wss@wss.poznan.pl

Kontakt telefoniczny: 61 869 04 50

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe z siedzibą w Poznaniu (61-361), przy ul. Starołęckiej 36, wpisane do KRS 00000 65247, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych na takie samo lub podobne stanowisko (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.)

Informujemy, że podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne ale jest warunkiem koniecznym, celem wzięcia udziału w aktualnej rekrutacji. Udzielenie zgody na przetwarzanie danych w celach związanych z rekrutacjach przyszłymi jest niezbędne, byśmy weryfikowali Państwa kandydaturę w przyszłości, w przypadku kolejnej rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb wzięcia udziału w procesie aktualnej lub przyszłej rekrutacji.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że administratorem danych jest Estrada Poznańska z siedziba w Poznaniu. W każdej chwili przysługuje Pani/ Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ponadto posiada Pani/ Pan posiada prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Pana/ Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.